فراز آسمان ها - سیر تاریخی و اهداف شیطان پرستی2

1-    شیطان پرستی اولیه

در زمان ها قدیم با اینکه پیامبران مردم را به یکتاپرستی دعوت می کردند و بسیاری از مردم نیز خدا پرست بودند و به ستایش خداوند به دلیل نعمت هایش می پرداختند، اما وقتی اتفاقی نظیر خشکسالی و سیل و دیگر بلاهای طبیعی می افتاد و دچار خسارت می شدند از تعالیم پیامبران منحرف می شدند و طبق یک باور خرافی گمان می کردند که  ((با نیایش خدای خیر و رحمت به تنهایی منافع شان تامین نمی شود و نیاز به پرستش شیطان به عنوان مظهر نیروهای پلیدی و شر نیز دارند.)) لذا به پرستش شیطان روی آورده و جهت پرستش و خشنودی شیطان کارهای غیر انسانی و غیر اخلاقی نظیر (( قربانی کردن فرزند نخست و رلبطه همسران و غیر همسران )) را انجام می دادند. این نوع شیطان پرستی تا زمان پیدایش خط و زمان مادها، سومریان ، بابلیان و.... نیز ادامه داشت تا در قرون بعدی به شکل دیگری درآمد.

2-    شیطان پرستی وسطا ( قرون وسطی )

مبدا این شیطان پرستی به قرون وسطا باز می گردد و به نوعی ((واکنش انسان غربی مستاصل  از سخت گیری های کلیسا به دینداری است. ))برخی ، یکی از دلایل ماندگاری این نوع شیطان پرستی را در منع شدن مردم این دوره از علم آموزی می دانند ، چرا که ((با نگارش نهایی تورات و کتاب مقدس مسیحیان ، رفتن به سمت علم و دانش ، عملی ضد دین و شیطانی پنداشته شده و شیطان به صورت مظهر خردورزی و دانایی و راهنمایی بشر به سوی درخت معرفت درآمد . )) این شیطان پرستی معتقد بود که ((قدرت شیطان عظیم ترین قدزت جهان است و جهنمی وجود ندارد ، بلکه جهنم همین دنیایی است که در آن زندگی می کنیم . )) گفتنی است که هنوز هم عده ای به این شیطان پرستی معتقدند و اعمال شیطانی آن را انجام می دهند .

3-شیطان پرستی نوین

شیطان پرستی نوین در قرون 15 و 16 میلادی در انگلستان به وجود آمد . این نوع شیطان پرستی توسط برخی سرمایه داران و اشراف زادگان انگلیسی که عضو گروه های فراماسونری بودند به رهبری شخصی به اسم (( سر فرانسین داشو )) جادوگری و شیطان پرستی را با نام باشگاه آتش جهنم در شهر لندن گسترش دادند و با تلاش آنها این گروه ها در آمریکا رواج یافتند . اغلب این سرمایه داران که از شیطان پرستان حمایت می کردند از قاچاقچیان و تولیدکنندگان مشروبات الکلی و مروجین قمارخانه ها و مراکز فساد در اروپا ئ آمریکا به شمار می رفتند .

این شیطان پرستان می گویند که شیطان در طبیعت و باطن هر انسانی است ، لذا در مراسم های خود از شیطان باطنی شان دعوت به آَشکار شدن می کنند که نشانه آشکار شدن این قدرت اهریمنی در آنان ، اعمال جنسی به شدید ترین و خشن ترین شکل ممکن است ، لازم به ذکر است اعمال جنسی در واقع بخشی از پرستش آنهاست وآنان هر چه در جهان وجود دارد را مدیون آلت تناسلی می دانند و معتقدند که می بایست کامل ترین لذات جنسی را در این دنیا ببرند و همچنین اعتقاد دارند که در این عالم ، دنیای دیگری است که روح کسانی که لذت جسمانی کامل و لازم را در این دنیا نبرده اند ، دوباره به این دنیا بازمی گردند تا لذت جنسی خود را کامل کنند .

ادامه دارد....

   

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic