فراز آسمان ها - آزادی خواهان 88
جانباز 70 درصدی كه فدایی رهبر شد

در روز عاشورای 88 علیرضا به عنوان امداد گر به صورت داوطلب به صحنه میره كه بهش خبر میدن  تعدادی از نیروهای ویژه سپاه در میان جمعیت فتنه گران به دام افتاده‏اند.
. هنگامی که وی به سمت آنها می رود مشاهده می‏کند درحالی که تعدادی از افراد نیرو ویژه روی زمین افتادند یکی از اوباش باک بنزین موتور آنها را باز کرده و با ریختن بنزین رو این افراد آنها را زنده زنده آتش می‏زند. وی هم با جسارت و شهامتی مثال زدنی به سمت آنها می رود تا جلوی یک عمل فجیع ضد انسانی را بگیرد اما ..
چون بخاطر محرم علیرضا ریش داشته یه نفر داد میزنه آهای این یارو اطلاعاتیه
خلاصه با یه میله آهنی میزنن تو سرش كه جمجمه ی ایشون از سه جا میشكنه و.....

از زبان خود این شهید بزرگوار: «یک خانمی داد زد این امدادگر نیست، این اطلاعاتیه! ... با این (میله آهنی) زد، من بیهوش شدم. افتادم روی همون بنده خدا. نمی دونم نیم ساعت، سه ربع، یه ساعت ... من را بردند به یک خانه ای، من بهوش که آمدم با میله زدند. دستهایم را از پشت بسته بودند در یک زیر زمین، با صدای دوربین فهمیدم دارند فیلم برداری می کننند. آمدند بالا سرم که فحاشی کن به ...، سی و اندی سال از خدا عمر گرفتم و با یک سری عقاید و آرمانها و  برایم کار سختی بود و این کار را نکردم اما عصبانی شدند که حرفی نمی زنم. و مرا زدند، زدند ... تا می خوردم زدند، آنقدر که الان بعد از دو سال الان یک چشمم نابینا شده و یک گوشم ناشنوا. ضرباتی که می زدند کاری بود. آنقدر می زدند که تقریبا جنازه ام از آنجا بیرون آمد ... تمام ناخن های پایم را کشیدند، یکی شان درفش دستش بود می کرد زیر ناخنم بعد با انبردست می کشید بیرون... روی پایم را سوزاندند.»

و در ادامه اینكه شهید ستاری گفتند: بنده زمانی که در بیمارستان بودم، مصاحبه‌ای با خبرنگاران داشتم که عواقبی هم داشت؛ سایت‌های ضدانقلاب مصاحبه تلویزیونی مرا روی صفحات خود گذاشتند و اعلام کردند: «این مأمور است و هر کسی او را می‌شناسد به ما بگوید»؛ در ادامه آدرس و مشخصات و شماره تلفن مرا روی سایت‌ها ‌گذاشته شد.
و منزل ایشون رو به آتش كشیدند
  بهمن 92 ایشون بعد از تحمل رنج ها و سختی های جسمی و روحی زیادی به درجه رفیع شهادت نایل شدن
به نقل از ایشون دردهای جسمی رفع میشن ولی دردهای روحی نه زیرا جز سپاه پاسداران كسی از ایشون یادی نكرد حتی بنیاد جانبازان
 
[www.ammarname.ir/sites/default/files/news/video/1392/11/18/12345.MP4]

برچسب ها: شهید، فتنه،  
تاریخ : شنبه 26 بهمن 1392 | 12:06 ب.ظ | نویسنده : فراز آسمان | نظرات

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic