تبلیغات
 فراز آسمان ها - یوسرائیل تلاشی برای روشنگری مفهوم آزادی و سلطه یهودیان در آمریکا
معرفی کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی»
بعضی از آمریکایی ها با ارائه اسناد، مدارک و دلایل متقن اظهار می دارند که آمریکا در چنگال جهودان صهیونیست است و در حقیقت دموکراسی در آمریکا حاکم نیست، بلکه زایناکراسی و یا صهیوناکراسی یعنی سلطه صهیونیسم بر مردم حاکم است و آمریکا در سیطره جهودان صهیونیست می باشد.
به گزارش تریبون مستضعفین کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مردم» نوشته سیدهاشم میرلوحی از سوی دفتر نشر معارف قم منتشر شد.

ادامه مطلب فراموش نشود

                               
یوسرائیل


به گزارش تریبون مستضعفین کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مردم» نوشته سیدهاشم میرلوحی از سوی دفتر نشر معارف قم منتشر شد.

نگارنده تلاش کرده است در این کتاب، در آمارها و تحلیل ها و همچنین برای اثبات مدعیان خویش از منابع آمریکایی و صهیونیستی استفاده کند تا هیچ جای اما و اگر و حرفی را برای آنان باقی نگذارد و به هیچ وجه از منابع و مآخذ جمهوری اسلامی ایران، بهره ای در نگارش این کتاب نبرده است. عمدتاً از دایره المعارف فانک و گنالز (Funk and Wagnalls) استفاده کرده است که یک دائره المعارف آمریکایی است که متعلق به یهودیان است. در این کتاب نویسنده به جای کلمه یهود، از جهود استفاده می کند که منظورش همان کلیمیان و یهودیان است.

نویسنده در مقدمه کتاب خویش نوشته است: بعضی از آمریکایی ها با ارائه اسناد، مدارک و دلایل متقن اظهار می دارند که آمریکا در چنگال جهودان صهیونیست است و در حقیقت دموکراسی (و یا مردم سالاری) ـ یعنی حکوت مردم بر مردم ـ در آمریکا حاکم نیست، بلکه زایناکراسی (Zionocracy) (و یا صهیوناکراسی و به عبارت دیگر، صهیون سالاری) ـ یعنی سلطه صهیونیسم بر مردم ـ حاکم است و آمریکا سیطره جهودان صهیونیست بر مردم ـ حاکم است و آمریکا در
سیطره جهودان صهیونیست می باشد. لذا می گویند که آمریکا را نباید ایالات متحده آمریکا خوانده بلکه باید آن را ایالات متحده اسرائیل ـ (یوزریل ـ یوسرائیل) (USRAEL) ـ نامید. این کتاب به بخشی از این حقایق و نیز مطالبی پیرامون این موضوع ـ که از منابع آمریکایی، اسرائیلی و انگلیسی استفاده کرده است ـ پرداخته است.

لغت (USRAEL) چگونه شکل گرفته است: آمریکایی ها، دو نام (USA) «یو اس ای» و (ISRAEL) «اسرائیل» را ترکیب کرده اند و حرف A را از (USA) «یو اس ای» و همچنین IS را از ISRAEL «اسرائیل» حذف نموده اند و بعد، آن دو را به هم متصل کرده اند و لغت جدید USRAEL «یوزریل» (ایالات متحده اسرائیل) حاصل شده است.

این کتاب در بخش های مختلفی تنظیم شده است. کتب دینی؛ نقشه راه و ماهیت جهودان، جنایات علیه بشر و بشریت توسط جهودان صهیونیست (جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم و ماجرای هولوکاست، فعالیت های غیر صلح آمیز اسرائیل و ترور جان اف کندی به دستور بن گورین و توسط عوامل موساد)، دموکراسی در آمریکا، نوع حکومت و انتخاب رئیس دولت در انگلیس، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و غیره، و نکاتی چند پیرامون وضعیت فرهنگی آمریکا می آید.

در پایان کتاب هم بخشی تحت عنوان ضمیمه مباحثی درباره عهد عتیق، اسامی پیامبران و مرد و زن طبق اظهار نظر یهودیان، فعالیت های ضد مسیح و لیست موزه های هولوکاست یهودیان در دنیا و تصاویر از شخصیت ها و جنایات صهیونیسم می آید. از این نویسنده پیش از این، کتاب «آمریکا بدون نقاب» به همت انتشارات کیهان منتشر شده بود
برچسب ها: یوسرائیل، میرلوحی، آمریکا، اسرائیل،  
تاریخ : سه شنبه 16 آبان 1391 | 07:56 ب.ظ | نویسنده : فراز آسمان | نظرات

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک